Hírek
2020. Április 14. 08:51, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Akadt dolguk a rendőröknek húsvét hétvégéjén

Közzétette a húsvét hétvégéjének baleseti, bűneseti, országos statisztikáját a rendőrség.
Magyarország területén április 10-én 0 és április 13-án 24 óra között a rendőrök 95 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, melyből 6 balesetben 6 személy vesztette életét, 25 súlyos és 64 könnyű sérüléssel végződött.
Az egyenruhások összesen 607 személyt fogott el, közülük 73-at az ellenük érvényben lévő körözés alapján, 442-et bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 522 személyt állítottak elő, köztük 247 főt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt és további 37 személyt ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedést 422 esetben történt.
A rendőrök és a katonák 5 főt megakadályoztak az ország területére történő belépésben a magyar-szerb határon, 12 jogellenesen tartózkodó külföldit pedig feltartóztattak és átkísértek az ideiglenes biztonsági határzáron – részletezte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 25. 16:37, csütörtök | Belföld
Egynek minden nehéz; soknak semmi sem lehetetlen – 35 éves jubileumát ünnepelte az IPOSZ
Az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) szerdán tartotta 35 éves jubileumi rendezvényét.
2025. Szeptember 25. 06:57, csütörtök | Belföld
Használtautó.hu: tovább emelkedtek az árak a használtautó-piacon
Idén augusztusban tovább emelkedtek az árak a magyar használtautó-piacon: az eladó hirdetések kínálati átlagára 5,5 millió forint volt, szemben a 2024 augusztusában regisztrált 5,3 millió forinttal
2025. Szeptember 25. 06:54, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell
A magyar politikában eddig soha nem látott megtorlásnak kell következnie és a lejáratókampány minden érintettjének felelnie kell elkövetett tetteiért -
2025. Szeptember 25. 06:51, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter az ukrajnai háborúról és a kétoldalú együttműködésről egyeztetett Szergej Lavrovval
Az ukrajnai háború, illetve a kétoldalú gazdasági és energetikai együttműködés legfontosabb kérdéseiről egyeztetett orosz kollégájával, Szergej Lavrovval Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán New Yorkban.