Hírek
2017. Február 03. 17:54, péntek |
Belföld
Forrás: mti
A Tisza jegén átkelő migránshoz hívtak mentőt a rendőrök
A magyar rendőrök a Tisza határfolyami részéről kórházba szállíttattak péntekre virradóra egy magát afgánnak valló férfit - erősítette meg az MTI információját a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Szabó Szilvia tájékoztatása szerint a férfi a folyó jegén kelt át a határon. A vizes ruhában lévő, átfagyott embert a rendőrök a folyóparton találták meg, és mentőt hívtak hozzá. Amíg a mentők megérkeztek, a migránst a rendőrautóba ültették.
A mentők a férfit kórházba szállították, a rendőrség száraz ruhát vitt neki - közölte a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
