Városlista
2026. február 9, hétfő - Abigél

Hírek

2017. Május 16. 07:23, kedd | Belföld
Forrás: mti

A reklámadó módosítása után az adóváltoztatásokról kezdődik ma vita

A reklámadó módosítása után az adóváltoztatásokról kezdődik ma vita

Az Országgyűlés ma módosíthatja a reklámadóról szóló törvényt, majd tárgyalni kezd a kormány adócsomagjáról.

Az ülésnap reggel 9 órakor napirend előtti felszólalásokkal kezdődik, amit a határozathozatalok követnek. Több más előterjesztés mellett ekkor fogadhatják el a reklámadóról szóló törvény módosítását.

A képviselőknek a szavazások után összesen öt óra áll majd rendelkezésükre a kormány adóváltoztatási javaslatainak értékelésére, ami után a jövő évi költségvetés megalapozásáról szóló indítványt tárgyalják, ugyancsak ötórás időkeretben.

Az ülésnap az idei büdzsé módosításának vitájával zárul.

A parlament szerdán folytatja munkáját, a képviselők ekkor a 2018-as költségvetés általános vitáját kezdik meg.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 08. 18:00, vasárnap | Belföld

Soltész Miklós: a magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra

A magyarországi szlovákok számíthatnak a magyar kormányra; az együttműködés minden területen jelen van - mondta a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára szombaton Békéscsabán.

2026. Február 08. 11:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 6. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Február 08. 08:30, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni

Arról, hogy megyünk-e háborúba vagy kimaradunk, a 2026-ban megválasztott kormány fog dönteni - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Digitális Polgári Körök szombati háborúellenes gyűlésén Szombathelyen.

2026. Február 08. 07:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: véget vetünk az elszalasztott lehetőségek időszakának

Április 12-én egyszer és mindenkorra véget vetünk az elszalasztott lehetőségek korszakának, az Orbán-Gyurcsány-korszaknak, a hanyatlásnak, az önkénynek és a közjavak szétlopásának