Hírek
2022. Augusztus 12. 09:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
A kórházban támadt rá válófélben lévő feleségére egy férfi, letartóztatták
A bíróság elrendelte a letartóztatását egy férfinak, aki a székesfehérvári kórházban rátámadt válófélben lévő feleségére - tájékoztatta a Fejér Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-t.
A 40 éves férfi augusztus 8-án dél körül felkereste feleségét a munkahelyén, a székesfehérvári kórházban, és az egyik kórteremben rátámadt. A falnak lökte, fojtogatta, majd a dulakodás közben földre kerülő nőt megpróbálta késsel mellkason szúrni, miközben azzal fenyegette, hogy megöli. A nő a kezén és a lábán sérült meg - írták.
Miután a kórteremben lévő beteg segítséget kért, a férfi elmenekült, de a kórház dolgozói feltartóztatták a rendőrök kiérkezéséig.
A Fejér Megyei Főügyészség emberölés bűntettének kísérlete miatt indítványozta a férfi letartóztatását, a Székesfehérvári Járásbíróság pedig végleges döntésével elrendelte a férfi letartóztatását egy hónapra - közölte a főügyészség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 25. 10:23, csütörtök | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf köszönetet mondott a magyar katonáknak
Karácsonyi üzenetében mondott köszönetet szerdán a magyar katonáknak Szalay-Bobrovniczky Kristóf.
2025. December 25. 10:22, csütörtök | Belföld
Orbán karácsonyi interjúja: Brüsszel háborút, Magyarország békét akar
Ma Európában újra két tábor van: a háborús párt és a békepárt. Jelenleg a háborúpárti erők vannak fölényben. Brüsszel háborút, Magyarország békét akar - mondta a miniszterelnök a Mediaworksnek adott karácsonyi interjúban.
2025. December 24. 10:29, szerda | Belföld
Meteorológia: síkvidéken kicsi az esély a fehér karácsonyra
Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, de a nyugati, délnyugati tájakon lehet vékony, olvadó hóréteg, míg a dunántúli hegyekben akár vastagabb hótakaró is kialakulhat.
2025. December 24. 10:28, szerda | Belföld
Erdő Péter: legalább a Kisjézus jászola körül próbáljuk megérteni egymást!
A békesség, amit Jézus születése hoz Isten és ember között, békét kell hozzon ember és ember között is
