Hírek
2013. Április 30. 10:27, kedd |
Belföld
Forrás: mno.hu
A két kártya sem akadály: kétsimes Galaxy S4
Már így is többféle hardverrel létezik a Samsung idei csúcskészüléke, a Galaxy S4, de úgy látszik, hogy a dél-koreai vállalat még mindig túl kicsinek érzi a modellpalettát.
Elképzelhető, hogy az egyelőre a kínai piacon megjelenő S4-variáns a későbbiekben hozzánk is eljut, igény biztosan lenne rá. A két simfoglalaton kívül egyébként mindenben megegyezik a nemzetközi porondon is kapható 8 magos verzióval, tehát aki eddig csak a második simfoglalat hiánya miatt nem választotta a Samsung csúcskészülékét, az bizony nyithatja a pénztárcáját.
Azt, hogy mennyire kell kinyitni, egyelőre homály fedi, mivel a gyár nem árult el információt az újdonság áráról és pontos megjelenési időpontjáról.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
2026. Június 25. 07:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Magyar Péter: kormányrendeletet fogadtunk el a védelmi tevékenység összehangolására
A hőségriadó miatti védelmi tevékenység összehangolására kormányrendeletet fogadott el a kabinet
2026. Június 24. 19:55, szerda | Belföld
Kapitány István: a kormány az energiafüggetlenség és ellátásbiztonság erősítésén dolgozik
A kormány Magyarország energiafüggetlenségének és ellátásbiztonságának erősítésén dolgozik tisztább, biztonságosabb és fenntarthatóbb energiával - mondta szerdai videóüzenetében Kapitány István.
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
