Hírek
2016. December 19. 05:05, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
A héten sem várható jelentősebb havazás
A következő napokban sem várható jelentősebb havazás. A karácsonyi hétvégén is csak helyenként lehet ónos szitálás, hószállingózás. Emellett borult, ködös idő várható, többfelé napközben is mínuszokra kell készülni
- olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat vasárnap az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzésében.
Hétfőn az ország nagy részén folytatódik a borult, párás idő, helyenként tartósan megmarad a zúzmarás köd, csak kis körzetekben - elsősorban délen - süthet ki a nap. Helyenként valószínű ónos szitálás, hószállingózás. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 6 és mínusz 1, a legmagasabb hőmérséklet mínusz 4 és plusz 2 fok között várható.
Kedden, szerdán és csütörtökön az ország nagy részén borult, párás, néhol ködös idő valószínű. Számottevő csapadék nem lesz, de szitálás, hószállingózás előfordulhat. A leghidegebb órákban mínusz 7 és mínusz 2, napközben mínusz 2 és plusz 3 fok között alakul a hőmérséklet.
Pénteken és szombaton általában borult, párás idő valószínű. Számottevő csapadék nem lesz, de szitálás, hószállingózás előfordulhat. A minimumhőmérséklet mínusz 7 és mínusz 2, a maximumhőmérséklet mínusz 2 és plusz 3 fok között valószínű.
Vasárnap is borult, párás idő valószínű. Elszórtan várható eső, ónos eső, hószállingózás, de csak jelentéktelen mennyiségű csapadék hullhat. A leghidegebb órákban mínusz 7 és mínusz 2 fok között alakul a hőmérséklet. Napközben 0-6 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
