Hírek
2011. Október 02. 14:17, vasárnap |
Belföld
Forrás: HírTV
21 ezer online népszámlálási ív érkezett be
21 ezer címről töltötték ki az első napon a népszámlálási kérdőíveket interneten - közölte a Központi Statisztikai Hivatal. A legtöbben, összesen 6500-an, Budapestről válaszoltak, ez a háztartások több mint 1 százaléka.
A kiküldött kérdőíveket a számlálóbiztosoknak is oda lehet adni, hónap végéig 40 ezer szakember látogatja végig a háztartásokat Magyarországon. A bevallás anonim, a kérdőívek kitöltése kötelező. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 13. 16:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: megújul a MÁV+ app
Megújul a MÁV+ app: egyszerűbb utazástervezés, könnyebb nemzetközi jegyvásárlás - közölte a közlekedési és beruházási miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld
Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját
Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.
2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld
Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula
Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld
Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok
Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.
