Hírek
2018. Március 22. 07:30, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
140 millió forintnyi heroint találtak a rendőrök Röszkén
Több mint tizenegy kilogramm heroint találtak a rendőrök egy macedón férfi járművében elrejtve a röszkei autópálya-határátkelőhelyen - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság csütörtökön az MTI-t.
A közlemény szerint a rendőröknek feltűnt a belépésre jelentkező férfi zavart viselkedése, ezért kábítószer-kereső kutyával vizsgálták át az autóját. A kutya a jobb első ülésénél kábítószer jelenlétét jelezte. Az ülés alatt kialakított rejtekhelyről 15 kábítószergyanús anyagot - a gyorsteszt és vegyészszakértői vélemény szerint heroint - tartalmazó csomag került elő, amelyek súlya összesen 117 00 gramm.
A kábítószer-szállítmány - súlya alapján - feltehetően meghaladja a különösen jelentős mennyiség alsó határát, feketepiaci értéke körülbelül 140 millió forint. A férfi ellen - őrizetbevétele mellett - a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást, kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
A héten napos és tartósan párás, ködös területek is előfordulhatnak
2025. November 10. 07:41, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az amerikai elnökkel pénzügyi védőpajzsról szóló megállapodást kötöttem
2025. November 10. 07:39, hétfő | Belföld
Szijjártó szerint Orbán megmentette a magyarokat egy jelentős rezsiáremelkedéstől
Öntsünk tiszta vizet a pohárba: ha nem Orbán Viktornak hívnák Magyarország miniszterelnökét, akkor a magyar családoknak karácsonyra már háromszorosára nőtt volna az energiaszámlája
2025. November 09. 09:49, vasárnap | Belföld
Szalay-Bobrovniczky: Washingtonban HIMARS rakéta beszerzéséről is tárgyaltunk
HIMARS rakétatüzérségi eszközök és rakéták beszerzéséről is tárgyalt a Pentagonban Szalay-Bobrovniczky Kristóf
